0
hempteka-uber-weed

Marihuana w aplikacji Uber i dostawa prosto do domu

Już niedługo konsumenci konopi w Kanadzie zyskają nową opcję w aplikacji Uber Eats a ma być to Uber Weed. Na obecnym etapie amerykańska firma podpisała umowę ze sprzedawcą marihuany Tokyo Smoke.
Jak informuje agencja Reuters, usługa początkowo będzie dostępna tylko za pośrednictwem Uber Eats na terenie Ontario w Kanadzie.

Obecnie za pomocą aplikacji Uber Eats można już zamawiać alkohol a od pewnego czasu zarząd aby poszerzyć ekspansję firmy obserwuje rynek konopi.
Już w kwietniu tego roku dyrektor generalny Dara Khosrowshahi zapowiedział, że firma poważnie rozważa dostarczanie konopi indyjskich.
W tej chwili przepisy federalne dotyczące dowozu konopi w Stanach Zjednoczonych nie są na tyle liberalne, jednak wkrótce może się to zmienić.

Firma Tokyo Smoke z siedzibą w Toronto zajmuje się dystrybucją konopi indyjskich oraz prowadzi ponad 50 przychodni w Ontario.
Na obecnym etapie ustalono, że aplikacja Uber Eats ma weryfikować wiek osoby, a kurierzy będą sprawdzać dowód tożsamości po przybyciu na miejsce z dostawą.

Zarząd Uber w oświadczeniu poinformował, że poprzed dodanie konopi indyjskich do swojej aplikacji ograniczy nielegalny rynek.
Zamawiający otrzymają wysokiej klasy marihuanę bez wychodzenia z domu, przez co nie będą chcieli korzystać z usług dilerów.

Czy Uber Weed przyjmie się w Kanadzie? Czas pokaże. W Polsce na opcję zamawiania marihuany przez aplikację Uber będziemy musieli jeszcze poczekać, ale już dziś możesz sprawdzić nasze olejki CBD które zamówisz bez problemu. Zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

0

TOP

X