O Nas - Konopny Sklep Internetowy Hempteka.pl

W sklepie Hempteka najważniejszą wartością dla nas jest Twoja satysfakcja i zadowolenie z zakupów. Każdy Klient traktowany jest przez nas wyjątkowo, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi Klienta. Znajdziesz u nas nie tylko produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach ale uzyskasz również wszelkie porady dzięki którym będziesz w stanie dokonać właściwego wyboru. Mimo iż jesteśmy nowi na rynku gwarantujemy, że posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie związane z tematami konopnymi.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi: olejki CBD, waporyzatory, kosmetyki konopne, herbaty konopne, zioła medycznej marihuany, olej CBD w postaci kropel i gęstej pasty konopnej, kannabidiol w kapsułkach. Mamy nadzieję, że każdy Klient znajdzie w naszym Sklepie coś dla siebie i swoich potrzeb. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i rozważymy wszystkie propozycje nadesłane przez Was.

 

Prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych produktów. Nie sprzedajemy produktów z syntetycznym oraz krystalicznym CBD. Chcielibyśmy aby każdy Klient wyszedł od nas w 100% zadowolony, dlatego stawiamy na ciągły rozwój i systematycznie rozbudowujemy naszą ofertę produktową. W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mailowego. Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu doradzimy jaki produkt najlepiej wybrać.

Dlaczego Warto Wybrać Właśnie Nas?

Najważniejsze dla nas jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych Klientów dlatego wartości odżywcze w naszych towarach są bardzo istotne. Staramy się, aby artykuły w naszym Sklepie były najlepsze z dostępnych na rynku europejskim. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych artykułów z legalnych konopi siewnych.

 

Doświadczenie naszej obsługi Klienta zapewni Ci wsparcie na najwyższym poziomie. Nie bój się do nas napisać, jesteśmy tu aby Ci pomóc. Pomożemy Ci przed, w trakcie oraz po udanych zakupach. Staramy się odpowiadać na e-maile w ciągu maksymalnie 24 godzin z wyłączeniem weekendów. Staramy się realizować zamówienia w ekspresowym tempie, dzięki czemu zakupy powinny dotrzeć do Ciebie bardzo szybko.

 

Masz pytania? My mamy odpowiedzi.
www.hempteka.pl