Hempteka - Możliwości Dostawy

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłka jak najszybciej wyruszyła w drogę. Towary zamówione do godz. 12:00 wysyłamy w tym samym dniu, powinny dotrzeć do klienta w następnym dniu roboczym. Orientacyjny termin dostawy na terenie Polski wynosi 1-2 dni robocze od dnia zrealizowania zamówienia.

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin – po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg.

Przesyłka kurierska - przedpłata / za pobraniem

Koszt przesyłki podawany jest przez nas wraz z kwotą ubezpieczenia – nasze paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle od następnego dnia do kilku dni po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Odbiór osobisty zamówienia

Uruchomiliśmy możliwość odbioru osobistego zamówień dokonanych w naszym sklepie Hempteka. Zamówienie należy złożyć tak jak ma to miejsce w przypadku wysyłki, na stronie z wyborem sposobu dostawy znaleźć można opcję „odbiór osobisty”. Przy wyborze tej opcji nie będzie kosztów dostawy, następnie zamówienie będzie można opłacić wybierając systemem szybkich płatności: PayU.